AstroMag to wszystko co chcesz wiedzieć o astrologii, gwiazdach, horoskopach i przeznaczeniu — w jednym miejscu.

AstroMagiczny magazyn dobrej energii — AstroMag powstał w 2022 roku z myślą o połączeniu kosmicznych energii z codziennym życiem. Jego założycielami są twórcy Szefpoleca — jednego z najbardziej rozpoznawalnych blogów kulinarnych w Polsce, który odwiedzany jest przez miliony użytkowników. Skoro udało się stworzyć miejsce gdzie kreatywność spotyka się z apetytem, a pomysły na dania stają się smakowitą rzeczywistością, to dlaczego nie rozpocząć nowego wyznawania i pokazać Wam jak astrologia wpływa na nasze codzienne życie?

AstroMag jest małym portalem prowadzonym przez zaangażowany zespół redakcyjny, który pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby tworzyć wartościowe treści. AstroMag to miejsce, gdzie chętnie dzielimy się naszymi pomysłami oraz doświadczeniem z czytelnikami. Wszystko po to, by pomóc Wam zrozumieć, jak siły wszechświata wpływają na nasz codzienny los, decyzje, relacje i emocje.

Wierzymy w kosmiczną energię, a efektem pracy zespołu ekspertów z dziedziny astrologii są artykuły zgodne z astrologiczną wiedzą, które mogą przynieść realne korzyści naszym czytelnikom.